Dalmacija danas – MARINA VIDOVIĆ OTVORILA NAM JE DUŠU: “Čovjek prolazi kroz teška životna iskustva gdje se bori za preživljavanje, mora se suočiti s besmislom, bolom, ali ako to okrenete na dobro – onda to može postati vaša snaga”

Dalmatinski danas - Marina Vidovic

photo by: Igor Jakšić

Još jedan divan, iskren i detaljan članak o našoj predsjednici povodom njene nominacije za Splitski cvit! Zahvaljujemo portalu DalmacijaDanas na medijskom prostoru, posebno novinarki Tonki Ćurin  na  izvrsnom pisanom portretu/ intervjuu , te fotografu Igoru Jakšiću na živopisnim fotografijama.
Nadamo se da vam nismo dosadilo s medijskim objavama ;) , nekako su svi istovremeno usmjerili reflektore na nas.
Ima bit da nešto dobro radimo!

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.