“Između” – roman koji morate pročitati ako vam je stalo do mentalnog zdravlja mladih!

U nedjelju 10.9. 2023.  na našoj javnoj akciji u Đardinu  povodom Svjetskog dana prevencije suicida priključiti će nam se, kao dragocjena suradnica i vjerna volonterka i ova divna profesorica, spisateljica, urednica, novinarka i čudo od žene Magdalena Mrčela . 💜
Dovesti će sa sobom i ove godine mlade volontere/ ke II. Jezične Gimnazije Split bez kojih ova akcija ne bi bila ista.
Ponosna sam što ćete na našem štandu imati priliku kupiti i ovu neprocjenjivu knjigu. Knjigu koja spašava živote i hrabro progovara o ovoj temi koja je obično spomenuta samo na stranicama crne kronike. Bliži se Svjetski dan prevencije suicida (10. rujna). Ove smo godine izgubili 529 ljudi koji nisu vidjeli izlaz iz svoje tame, boli i beznađa.
“Roman “Između” u svom već trećem izdanju ostavlja čitatelje u suzama, ali i pročišćene, duboko svjesne opasnosti koje vrebaju, ali i svijeta koji ostaje nakon što se suicid izvrši. U prostoru svojevrsna čistilišta nalaze se tri stvarna lika čije obitelji nisu dopustile da njihove priče padnu u zaborav. Knjiga je to s mnogo suza, preispitivanja, gorkih spoznaja, ali i ljubavi i želje za borbom. Hvala vam što je čitate, dijelite, širite. Četiri osobe koje su rekle da su zbog nje odustale od onog posljednjeg crnog koraka najveće su bogatstvo koje smo na ovom putu mogli dobiti. 🤍🖤
– Kaže urednica knjige Rosie Kugli
Dođite u nedjelju! Razbijmo zajedno stigmu i predrasude. Budimo tu jedni za druge.
Pokažimo kao zajednica da nitko ne treba šutjeti u vrištećoj boli.
Foto: Mia Milković 🤍🖤

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.