Oš Skalice – fotografije stolarije sa stolarskih radionica

Danas su nas baš razveselile ove fotografije! Poslao ih je naš dragi suradnik Leo Botica ravnatelj Oš Skalice s kojim smo prošle godine na obostrano zadovoljstvo surađivali na projektu “Zasučimo rukave za mentalno zdravlje”.
Kroz taj su projekt naši članovi i volonteri u suradnji sa Udruga Permakultura Dalmacija i meštrima od strpljenja, stolarije i kista Zzoran Vvukšić i Nina Kupusovic na radno-okupacijskim stolarskim radionicama izradili ove prekrasne stolice i stoliće za učenike ove škole.
Ravnatelj nam kaže:
“Stavili smo ih u atrij pa su svi oduševljeni, a djeca ih često koriste za sjedenje pa smo ih odlučili ostaviti u atriju jer su dale poseban gušt prostoru…”

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.