Update 16.10.23. #SitniceDostojanstvoZnače

Presretni smo što smo i danas uspješno spakirali i odnijeli 80 vrećica podrške za osobe na višednevnom psihijatrijskom liječenju u KBC Split. Pacijenti su nas dočekali već na vratima, već očekujući naš dolazak. Posebno zadovoljstvo nam pričinja i sve veći odaziv starih i novih volontera. Kad se  male ruke slože sve se (puno lakše i radosnije) može.
Sestre su nam prenijele kako su pacijenti oduševljeni našim paketićima, dobili smo i nekoliko pisanih porukica zahvale koje nam puno znače, obzirom da nemamo direktan kontakt s pacijentima prilikom podjele paketa.
Hvala našoj sestrinskoj HELP – Udruga za pomoć mladima   koja sve ove stvari čuva u svom prostoru i toleriraju našu najezdu i radnu akciju iz mjeseca u mjesec.
Najveća hvala našim volonterkama Ivani Butir, Vedrani JM, Bojani Ugrini, Tahri Mei Kantic , Damiri Marjanović, Ani Čaljkušić , Sofiji Maria, Petri Šerliji, Aniti Vrsalović i Ivanu Bošku Miliću !

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.