Dalmatinski portal – Feniks mijenja živote ljudima s mentalnim oboljenjima: ‘Svakodnevno raste brojka onih koji nas trebaju’

Dalmatinski portal - Udruga Feniks

photo by:Mia Milković, Marko Lukić, Julija Antunović

Udruga za promicanje mentalnog zdravlja Feniks Split jedna je od brojnih na splitskom području koje obavljanjem najrazličitijih društveno važnih djelatnosti daju svoj doprinos oblikovanju boljeg i pravednijeg društva, a koju predstavljamo u serijalu članaka u okviru projekta Dalmatinskog portala naziva ‘Naš grad’.

Ova neprofitna organizacija osnovana je 2020. s ciljem stručnog osmišljavanja, izrade i realizacije projekata i programa podrške i pomoći kojima se unapređuje mentalno zdravlje i kvaliteta života osoba s mentalnim poteškoćama/oboljenjima i njihovih obitelji u lokalnoj i široj zajednici. Udruga su većinski osnovale i vode je upravo osobe s mentalnim oboljenjima.

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.