Imate li psihosocijalne poteškoće ili mentalno oboljenje? Ova besplatna radionica bit će vam dosta korisna

Udruga Feniks Split
Ilustracija: Unsplash

Udruga Feniks Split neprofitna je organizacija neprofitna organizacija koja se bavi osnaživanjem mentalnog zdravlja u zajednici, te i provodi razne projekte podrške i pomoći usmjerenih na unapređenje duševnog zdravlja i kvalitete života osoba s duševnim poteškoćama. Tako će i ove srijede, 28. rujna u 19 sati u Klubu Zona u Splitu održati radionicu pod nazivom grupa uzajamne podrške. Kako su priopćili, riječ je o susretu namijenjenom mladima sa psihosocijalnim poteškoćama i mentalnim oboljenjima. Uz pomoć stručnjaka i volontera, svi zainteresirani će imati priliku kroz grupni rad razmjenjivati osobna iskustva te učiti i razgovarati o potencijalnim rješenjima.

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.