TELEVIZIJA DALMACIJA VIJESTI 16.09.2022.

Đordana Barbarić iz udruge “Most” i Julija Antunović iz udruge za promicanje mentalnog zdravlja Feniks Split osvrnule su se na zaključke s Okruglog stola i interaktivne tribine pod nazivom “Puna mi je kapa! – razgovaramo o mentalnom zdravlju mladih”, održanih 12.9. u prostoru Razred Multimedijalnog kulturnog centra. Sama aktivnost provedena je u sklopu projekta “Zasučimo rukave za mentalno zdravlje”, financiranog od strane Ministarstva zdravstva RH, zaklade Solidarna, Grada Splita i SD Županije i poslužila je ujedno i za najavu projekta “Puna mi je kapa!” kojeg je Feniks Split u partnerstvu s Info zonom i Multimedijalnim kulturnim centrom osmislio isključivo za mlađu populaciju kojoj treba psihosocijalna podrška, pomoć i osnaživanje u zajednici.

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.