Klinika za psihijatriju KBC-a Split: Podijeljeni prvi paketi u humanitarnoj akciji “Sitnice dostojanstvo znače”

dalmacija danas podijeljeni paketi sitnice dostojanstvo znače

Udruga Feniks Split  u srijedu je povodom obilježavanja Europskog tjedna mentalnog zdravlja od 22. – 28. svibnja, koji je posvećen podizanju svijesti o mentalnom zdravlju i smanjenju stigme osoba sa mentalnim bolestima na odjel Klinike za psihijatriju KBC Split odnijela 80 s ljubavlju spakiranih paketića podrške za osobe na višednevnom psihijatrijskom liječenju napunjenih higijenskim potrepštinama, donjim rubljem, šalicom, čokoladom, slušalicama, bojankom za odrasle i bojicama, čarapama, pastom i četkicom za zube, i letkom o besplatnim aktivnostima koje za takve osobe nudi naša udruga u zajednici, uključujući malo pismo podrške za oporavak.

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.