Nedjeljom u 2 i u 3: Miro Jakovljević – prilog Udruga Feniks Split

Feniks ovih dana ima “desant” na medijski prostor ;) !
Jučer smo bili u lokalnim medijima radi našeg prekrasnog festivala, a danas smo Sara Vješnica i ja, gostovale na nacionalnoj tv mreži u emisiji Nedjeljom u 2  Aleksandra Stankovića. Hvala novinarki Mariola Milardović Perić   na izvrsnom prilogu o našem vatrenom Feniksu. I velika besa svim našim sadašnjim i bivšim  članovima, volonterima i suradnicima koji zajedničkim snagama hrane ovu našu Splitsku vatru promjene!
Čestitamo i dragim kolegama iz Ludruga – 100% Ljudi  Udruga za psihosocijalnu pomoć ‘Susret’  Udruga Životna linija  na odličnom i važnom medijskom istupu! Zajedno pokrećemo revoluciju <3 !
Hvala  Aleksandru Stankoviću na pozivu!

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.