Neispričana priča – Svjetski dan prevencije suicida – II. gimnazija i Udruga Feniks Split (2023.)

Volonteri II. gimnazija, Split   svojim su kratkim igrano-dokumentarnim uratkom “Neispričana priča” podržali borbu naše Udruge Feniks Split za osnaživanje mentalnog zdravlja i prevenciju suicida. Na čelu s filmskim snagama 4.D razreda, uz koncept Ane Čaljkušić i montažu Nene Vakantea, zorno su prikazali koliko je svaki pojedinac važan.
Jako smo dirnuti trudom, mudrošću, talentom i poklonjenom vremenu ovih divnih cura. Čestitamo im na vrijednom aktivističkom angažmanu u zajednici i pored brojnih školskih obaveza. Njihov volonterski rad nam zlata vridi ! 👏❤️
A njihovoj mentorici profesorici Magdalena Mrčela  naklon do poda. S tobom smo bogat grad.
Hvala od ❤️ !
Vole vas vaši Feniksovci!

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.