Online testiranju softvera za vođenje financija i administracije u OCD-ima

Pro-NGO-Udruga-MI

Naša volonterka je 19.04. sudjelovala na online testiranju softvera za vođenje financija i administracije u OCD-ima koje su odlično organizirali u sklopu projekta Pro – NGO Udruga ”MI” – Split i Klub Močvara.

Softver se bazira na prilagodbi platforme Odoo potrebama organizacija civilnog društva.         Pro-NGO čini tematski i geografski širok konzorcij a ideja je da ovaj softver pomogne organizacijama u praćenju, isplaćivanju i izvještavanju poslovnih i projektnih procesa.

Sudionici su slušali prezentaciju o softveru, dobili odgovore na pitanja i uz mentorstvo tima isprobali softver na odoo.com.

Testiranje je bilo vrlo zanimljivo, korisno i poučno!

Više informacija možete pronaći na:

https://pro-ngo.eu

www.odoo.hr

www.mochvara.hr

https://udrugafenikssplit.com/

#pro-NGO #softverzaOCD #udrugafenikssplit

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.