Predavanje predsjednice Udruge Marine Vidović u klinici za psihijatriju Vrapče

Naša predsjednica Marina Vidović je proteklih dana održala 2 predavanja u Klinici za psihijatriju Vrapče  u Zagrebu. Predavanja su bila dio edukacije za Rehabilitacijske mobilne timove, namijenjene case-menagerima, psihijatrima, socijalnim radnicima, psiholozima, medicinskim sestrama, “peer”-workerima, radnim terapeutima, rehabilitatorima i svim drugim profesijama koje će biti dio mobilnih timova koji bi pružali podršku osobi u krizi u njenom domu. Govorila je o ulozi peer – radnika u takvim timovima kao i  osobnom procesu oporavka. Posebno zadovoljstvo bilo je upoznati kolege peer radnike koji će biti dio tima, ali i neke od budućih korisnika ove usluge. Kolegice iz @Udruga Svitanje  Marijana Bavčevicć i Davorka Vukadin također su  podijelile osobno iskustvo  oporavka i naglasile važnost podrške obiteljima osoba s mentalnim poteškoćama.
Hvala dr Štrkalj-Ivezić na pozivu na ovu suradnju.

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.