Udruga Most – Borba za dostojanstvo – Marina Vidović, predsjednica Udruge Feniks Split

Gošća  drugog podcasta Udruge MoSt  bila je Marina Vidović, naša predsjednica i jedna od  osnivača prve udruge u Splitu koju vode i čiji članovi su većinom osobe s poteškoćama mentalnog zdravlja i iskustvom bolničkog liječenja. Govorila je o različitim aktivnostima naše udruge za kvalitetnije provođenje slobodnog vremena, projektima i kampanja za dostojanstven život osoba s problemima mentalnog zdravlja u našem gradu.
Podcast je snimljen u sklopu projekta „𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭𝐞𝐫 – 𝐞𝐱𝐩𝐥𝐨𝐫𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐡𝐞 𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐥 𝐡𝐞𝐚𝐥𝐭𝐡 𝐨𝐟 𝐲𝐨𝐮𝐧𝐠 𝐩𝐞𝐨𝐩𝐥𝐞“ kojeg provodi Udruga Most u partnerstvu s Društvom Lojtra iz Slovenije i Curba de cultura iz Rumunjske uz financijsku podršku Erasmus +.
Podcast su snimili Milan Šabić i Miroslav Lelas iz „None of the above“.
„Borba za dostojanstvo“ - Marina Vidović, predsjednica udruge Feniks Split

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.