Radionica jačanja kapaciteta mreže i njenih članica na temu „Osnove neprofitnog marketinga: proširite krugove podrške uz pomoć metode design thinking-a i ciljanih poruka“

Udruga Feniks Split je kao pridružena članica Zdravstvenog opservatorija 21.10.2022. sudjelovala na 13. online radionici jačanja kapaciteta mreže i njenih članica na temu „Osnove neprofitnog marketinga: proširite krugove podrške uz pomoć metode design thinking-a i ciljanih poruka“ koju je organizirala Udruga Krijesnica. Tijekom praktične radionice sudionici su „izbrusili“ shvaćanje vlastite pozicije na „tržištu“ građanskog djelovanja u odnosu na potrebe onih skupina građana kojima se organizacija obraća svojom misijom. Edukativnu radionicu je vodila Marina Škrabalo uz podršku Ivana Blaževića iz zaklade SOLIDARNA. Raspravljalo se o definiciji i vrstama marketinga, procesu komunikacije sa okolinom, partnerima i donatorima, prezentiranju vrijednosti i misije organizacije, promociji i proizvodu, ciljanoj publici te ciljevima i motivaciji organizacije.

Radionica je bila korisna, jasna i poučna.

Zahvaljujemo Udruzi Krijesnica na pozivu i radujemo se sljedećoj radionici!

Ukoliko želite saznati više o misiji i aktivnostima Udruge Feniks i projektu Zdravstveni opservatorij posjetite:

www.udrugafenikssplit.com

 www.krijesnica.hr/zdravstveni-opservatorij/

#neprofitnimarketing
#SOLIDARNA
#zdravstveniopservatorij
#udrugakrijesnica
#mentalnozdravlje

Pregled filantropskih trendova u Hrvatskoj, regiji i EU

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.