Radionica „Pregled filantropskih trendova u Hrvatskoj, regiji i EU“

Udruga Feniks Split je kao pridružena članica Zdravstvenog opservatorija 26.10.2022. sudjelovala na 14. online radionici jačanja kapaciteta mreže i njenih članica na temu „Pregled filantropskih trendova u Hrvatskoj, regiji i EU“ koju je organizirala Udruga Krijesnica. 😍
Radionicu je odlično vodila Marina Škrabalo iz zaklade SOLIDARNA uz gostovanje istraživača Maje Gligorić i Vuka Vukovića iz Catalyst Balkans, specijalizirane neprofitne organizacije za razvoj filantropije na Zapadnom Balkanu. 👏🏻
Raspravljalo se o definiciji i vrstama filantropije, motivima i dobiti, zaštiti ljudskih prava, poticanju pozitivnih društvenih promjena, akterima, primateljima donacija, donatorima i posrednicima, trendovima u EU i svijetu, analizi stanja u Hrvatskoj, organizaciji Catalyst Balkans i Hrvatskom indeksu održivosti. 🤝🏼
Radionica je bila korisna, jasna i poučna. 😃🎉
Zahvaljujemo Udruzi Krijesnica na pozivu i radujemo se sljedećoj radionici (Zakon o pravu na pristup informacijama kao alat za monitoring i zagovaranje u zdravstvu) 02.11.! 📖
Ukoliko želite saznati više o misiji i aktivnostima Udruge Feniks i projektu Zdravstveni opservatorij posjetite:
#filantropija
#zakladasolidarna
#zdravstveniopservatorij
#udrugakrijesnica
# givingbalkans
#Catalyst Balkans
Pregled filantropskih trendova u Hrvatskoj, regiji i EU

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.