SVJETSKI DAN VOLONTERA 2022.

Gloria - moj život s bipolarnim poremećajem

Dragi naši volonteri,

sretan vam svjetski Dan volontera!! 🎉

Hvala vam što s nama izgrađujete zajednicu koja unaprjeđuje mentalno zdravlje svakog od nas i dan po dan smanjuje stigmatizaciju. Ponosni smo na vas i jako cijenimo vašu pomoć, trud i uloženo vrijeme!! 👏🏻 💓

Da podsjetimo – volontiranje je dobrovoljna besplatna aktivnost kojom pojedinci, samostalno ili u okviru neke grupe ili organizacije, doprinose dobrobiti svoje zajednice ili cijelog društva. Volontiranje se javlja u raznim oblicima: od tradicionalnih običaja uzajamne samopomoći do organiziranog djelovanja zajednice u kriznim periodima. Jedan je od temelja civilnog društva jer oživljava najplemenitija stremljenja čovječanstva: zauzimanje za mir, slobodu, mogućnost izbora, sigurnost i pravdu za sve ljude.

Nekima se volontiranje uvuklo “pod kožu” i postalo je kontinuirana navika. 😍

Zajedno smo ove godine realizirali mnogo divnih i korisnih aktivnosti (radionice, edukacije, javne akcije…) i čeka nas još lijepih trenutaka. 🤝🏼

Puno hvala i našoj dragoj koordinatorici volontera Sari Vješnica koja je odlično usmjerila vaše želje i interese! 👏🏻

Veselimo se budućoj suradnji!

Možete pratiti što sve nudimo na našoj web stranici, Facebook-u i Instagramu!

#volontiranje #solidarnost #prijateljstvo #empatija #udrugafenikssplit

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.