Erasmus + projekta RECADE (Recovery of people)

Naša predsjednica Marina Vidović ponovno se suočavala s tremom od kamera i javnog govora, sve u svrhu razbijanja stigme i predrasuda prema osobama s mentalnim poteškoćama. U ovom videu koji je opet napravljen u suradnji s dr Slađanom Štrkalj Ivezić, dr. Krešimirom Radićem i Psihijatrijska bolnica Vrapče kao dio Erasmus + projekta RECADE (Recovery of people ….).

Nadamo se da će ovaj video u kojem naša predsjednica iskreno progovara o osobnom iskustvu nošenja s bipolarnim poremećajem i svom procesu oporavka, važnosti podrške, samodiscipline i pronalaženja svrhe za oporavak, biti malo svjetlo onima kojima je u ovom trenutku teško i koji trebaju podršku i ohrabrenje.

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.