UPDATE 22.06.23. – Sitnice dostojanstvo znače

Jučer smo opet imali malu radnu akciju! Trebalo je pripremiti novu turu paketa podrške za osobe na psihijatrijskom liječenju u KBC Split – Firule za našu humanitarnu akciju #SitniceDostojanstvoZnače.
Naši su vrijedni volonteri opet marljivo radili i s ljubavlju spakirali svih 80 paketa. Mia Milkovic Nevenka Leskur @Mario Škorjanac Zanet Ivkovic Hvala vam na tome! Iz bolnice svaki mjesec dobivamo dirljive poruke zahvale koje svjedoče da ovaj znak pažnje ljudima zaista mnogo znači. To nam iznova daje vjetar u jedra!
Ovaj put u paketiće idu i prekrasne bas za akciju dizajnirane Nadalina čokolada! Hvala Marinko Biskic na donaciji ❤ !
Hvala svim našim donatorima koji su financijskom ili materijalnom donacijom pomogli da realiziramo ovu plemenitu ideju!
Nastavljamo svaki mjesec do kraja godine dok ne poklonimo i zadnji paketić!
Hvala našoj Tija Tic i Udruzi Help koji su našu beskućničku udrugu primili pod svoj krov kako bismo donirano negdje mogli spremiti, sortirati i spakirati. Bez njih bi ova akcija bila puno kompliciranija.
#SitniceDostojanstvoZnače
#pandakomunikacije
#erstebanka
#erstezaklada
#actgrupa
#zakladasolidarna

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.