Volonterska akcija pripreme za Festival mentalnog zdravlja 2023

Da je Festival organizirat lako, radija bi ga svatko!
Već danima smo u ozbiljnim svakodnevnim pripremama.
Jučer su naše divne volonterke iz II Jezična gimnazija nakon škole dojurile na još jednu radnu akciju. Pripremali smo dekorativni okvir koji će nam služiti za fotke na festivalu. Cure su se oboružale  cvijećem, silikonskim pištoljima i strpljenjem. Mi smo prezadovoljni rezultatom! 🥀💚
Što vi kažete?
Znate onaj osjećaj kad raspakiravate  poklone pod borom? E tako smo se uzbuđeno i oduševljeno osjećali i mi kad smo konačno otvorili novu kupljenu opremu za glazbeni i filmski program. Neki vole miris parfema a mi miris novih zvučnika, mixete kabela i projektora 😉😊🤗🧡! Naš volonter za tehničku podršku i mjuzu Ivan Škvorc bio je također oduševljen – toliko da smo zajedno ko sveto pismo čitali sve upute i garancije!  🤣🤣🤣💪
Također naše su jake snage multipraktik volontera Ivana Butir, Nina Kupusović, Ivica Lukač i Vedrana Đugum dobrano zasukali rukave tražeći sve potrebne materijale, opremu, osvježenje za naše aktivnosti, sortirajući, pakirajući, vozeći…Letamo na sve strane u iščekivanju sutrašnje zajedničke fešte.
Naš novi kuharski maestro Davor Pelaić obavio je nabavu namirnica i oštri noževe za sutrašnji ručak za sve naše goste! Očekuju nas prave delikatese. Štoviše uz mesni meni imat ćemo i vegeterijansku opciju zahvaljujući dragoj Dijani Radovniković.
Za kraj, divna ekipa Mediteran Film Festivala poslala nam je prekrasan film Lunani, kojeg ćemo s guštom pogledat pod dekicama i uz kokice čim padne mrak.
Dolazite?
#volonterskaakcija
#Punamijekapa!
#GradSplit
#podrškamentalnomzdravljumladih

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.