Webinar ”The WHO Flagship initiative on Mental Health – Scope for collaboration with EUCOMS”

Webinar-The-WHO-Flagship-initiative-on-Mental-Health-Scope-for-collaboration-with-EUCOMS-scaled

Naša volonterka je 27.03. sudjelovala na interaktivnom webinaru ”The WHO Flagship initiative on Mental Health – Scope for collaboration with EUCOMS” kojeg je izvrsno vodila dr. Ionela Petrea, izvršna direktorica Instituta za mentalno zdravlje i suosnivačica EUCOMS mreže.

Glavna govornica bila je dr. Ledia Lazeri, regionalna savjetnica, Flagship za mentalno zdravlje, WHO Regionalni ured za Europu. U programu su bili i glazbeni nastup SPOT-a (kreativna radionica za mlade iz Nizozemske) te panel diskusija sa specijalnim gostima na temu ”Leveraging local mental health eco-systems for a 360 shift towards sustainable recovery-centred services’ transformation”.

 EUROCOMS je mreža pružatelja usluga mentalnog zdravlja sa sjedištem u Europskoj zajednici (The European Community based Mental health Service Providers Network).

Cilj webinara bio je upoznati sudionike sa radom WHO, Flagship programom, planiranim aktivnostima radi unapređivanja mentalnog zdravlja tijekom razdoblja 2021. – 2025., implementacijom, rezultatima suradnje te prioritetima u različitim državama.

Webinar je bio jako zanimljiv, pronicljiv, koristan i poučan!

Više informacija o mentalnom zdravlju možete pronaći na:

https://eucoms.net

https://www.who.int/europe

https://udrugafenikssplit.com/

#mentalnozdravlje #WHO #EUCOMS #udrugafenikssplit

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.