Predavanje Marine Vidović na konferenciji “Transformacija institucija skrbi za mentalno zdravlje promicanjem kulture oporavka i poštivanja ljudskih prava”

Naša je predsjednica Marina Vidović govorila na nedavnoj konferenciji “Transformacija institucija skrbi za mentalno zdravlje promicanjem kulture oporavka i poštivanja ljudskih prava”, koju su 6.6.2023. organizirali Klinika za psihijatriju Vrapče i Hrvatski zavod za javno zdravstvo u suradnji i uz potporu Svjetske zdravstvene organizacije – Ureda u Hrvatskoj, Hrvatskog društva za kliničku psihijatriju Hrvatskog liječničkog zbora i Hrvatskog psihijatrijskog društva.
Na našem You tube kanalu možete pogledati i poslušati snimku predavanja. Hvala kolegici peer support stručnjakinji iz Udruge Svitanje Marijani Bavčević  koja ga je snimila ❤️  strpljivo držeći mobitel u ruci više od 40 minuta i dr Krešimiru Radiću koji nam je pomogao video editirati i uploadati ❤️ !

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.