UPDATE 24.05.23. – PROJEKT MENTALNO ZDRAVLJE U ZAJEDNICI

Mentalno zdravlje u zajednici
ac logo

Puno smo aktivni pa nažalost ne stignemo na vrijeme objaviti sve čime se bavimo.

Kao što znate partneri smo na projektu “Mentalno zdravlje u zajednici” nositelja, udruge Cwwppvu iz Vukovara! U sklopu tog projekta kojeg provodimo u suradnji s Cwwppvu Ludruga – 100% Ljudi i Udruga Vrapčići naši su vrijedni volonteri Luka Bazina i Sofija St sudjelovali su na izvrsnoj edukaciji koju je vodio kolega Tin Pongrac, predsjednik udruge Udruga Životna linija i SUMEZ – Hrvatski savez udruga za mentalno zdravlje pod nazivom : Psihoterapijske tehnike i peer grupe podrške. Ovo predavanje je održano preko Zoom platforme 24.5. 2023. u okviru Izgradnje kapaciteta udruga na ovom projektu.

Projekt je financijski podržan kroz Fond za aktivno građanstvo u Hrvatskoj (Active Citizen Fund) te sufinanciran sredstvima Fonda za obnovu i razvoj grada Vukovara.

Active Citizens Fund Hrvatska
#acfprojekti
#acfhrvatska
#acfcroatia

Podijeli ovu objavu

Pridruži nam se

Podrži rad naše Udruge ili postani dio tima.